"Mistrzowie kształcą uczniów, MATKA tworzy ludzi."

Zygmunt Krasiński

To jest chyba sedno ANINA. Życzę żeby to też było prawdziwe: "JAKA MAĆ TAKA NAĆ."
Pokażę Wam mój Anin:-)Życie nie zawsze toczy się muzycznie, ale w moim przypadku "Anin" jest tak mocny, że wszędzie się przebija. Nawet tam gdzie pozornie jest to niemożliwe. W karierze katechetki? Normalne. W karierze informatyczki? Praca mgr pt. "Programowanie dźwięku i muzyki w WinAPI". No ale jak tu muzycznie informatyki uczyć??? No nie da się, ale przecież gdy już wszystko wyklikają, napiszą, narysują, skopiują i wkleją mają czas na GRY!!! To niech GRAJĄ!!! Na pianinie oczywiście. Tak powstał pomysł na lekcje gry online. Znaleźć je można na mojej stronie:
www.muzykoterapia.edu.pl
Podstępem przy pomocy innowacji pedagogicznej "Kolorowy świat Janka Muzykanta" wywalczyłam kilka godzin kreatywności w Szkole Przysposabiającej do Pracy (uczniowie z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym w wieku od 17 do 24 lat). To była wielka przygoda i odkrycie potencjału osób z upośledzeniem umysłowym i mocy muzyki!!! Mówię Wam muzyka jest lekarstwem. Tylko jak dawkować... by się tego dowiedzieć wykonałam na starość ósemkę z kropką i szesnastkę. Tym razem na muzykoterapię wrocławskiej Akademii Muzycznej. Chwalę się? To też ale bardziej chodzi mi o pokazanie ścieżki, może Wam się na starość przydać. Intensywnie myślałam CO Wam pokazać? Zworki mi się przegrzały a wyboru i tak nie dokonałam.

Daję więc wszystko co opracowałam w zamian za dyplom z wyróżnieniem od AM we Wrocławiu:
1. Praca dyplomowa.
2. Casting.
3. Ćwiczenia
4. Kolędy
5. Dzień Nauczyciela.
6. Dzień wiosny.
7. Różne występy.
8. Jasełka 2010.
9. Zdjęcia.
Filmy są w formacie .wmv nie powinno być problemu z ich odtworzeniem. Jakby co to trzeba kodeki ściągnąć i zainstalować ale przedtem warto popróbować w różnych odtwarzaczach uruchomić.

acyl

<<- Poprzednia strona - Następna strona ->>